SOSYAL BİLİMLER KONFERANSI

Takip eden ekranlarda kongreye katılım için ön başvuru alanları göreceksiniz. Otele ulaştığınızda resepsiyon alanında beklemenizi istemediğimiz için bu ekranların tam ve eksiksiz olarak doldurulması son derece önemlidir. Buna göre dikkat etmeniz gereken bilgiler ve kurallar kısaca aşağıdaki gibidir.

   Katılımcı olarak odanız ve isminize kesilecek faturanın tam ve eksiksiz olması için tüm kişisel bilgilerinizi doldurunuz.  Konaklama yapmadan toplantıya katılacak değerli katılımcılarımızın acentemiz ile irtibata geçerek yaka kartı talebini iletmesi gerekmektedir. 

  Kesin katılımcılara zaman zaman kongre öncesi yapılacak önemli duyuru ve bilgilendirmeler için e-mail adresinizi ve telefon bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurunuz.

  Kayıt ekranında otele giriş tarihiniz, çıkış tarihini ve aileniz ile gelip gelmeyeceğinizi mutlaka bildirmeniz gerekmektedir. Kayıt yaptıran tüm katılımcılardan otele gelmeden mail order yada banka havalesi ile ödeme talep edilecektir.

   Transfer bilgileri etkinlikten bir kaç hafta önce ve transfer otobüslerinin saatleri yine bu sayfanın ilgili alanında yayınlanacaktır.

    Tüm katılımcılara çıkış günü konaklama faturaları acente masamızdan elden teslim edileceği için, fatura bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Fatura üzerinde özellikle yazmasını istediğiniz bir ibare, bilgilendirme veya açıklama varsa bunu mutlaka belirtmeniz önem arz etmektedir.

   Tek kişilik oda konaklaması istemiyorsanız, kaydınızı çift kişilik oda talebi ile açabilir, yanınıza konaklama arkadaşı bulabilirsiniz. Bunun için sistemin ilgili alanlarını takip etmeniz yeterli olacaktır

  Konaklamalı olarak katılım için yapacak olduğunuz kesin rezervasyonlarda olası iptal talepleriniz aşağıdaki gibi değerlendirilecektir. Olası iptal durumunuzun vakit geçirmeden acentemize bildirmenizi rica eder, uygulanacak olan prosedürün isteğimiz dışında kapasite nedeni ile oluştuğunu ayrıca belirtmek isteriz. Böyle bir
durumda anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. 

20 Haziran 2018 tarihi mesai bitimine kadar kesin rezervasyonunuzu iptal etmeniz durumunda acentemize ödemiş olduğunuz konaklama bedelinin ve diğer ödemelerin tamamı iki hafta içerisinde ilgili banka/kredi kartı üzerinden iade edilecektir.

21 Haziran – 01 Ağustos tarihleri arasında kesin rezervasyonunuzu iptal etmeniz durumunda, otel anlaşma kuralları gereğince acentemize ödemiş olduğunuz toplam bedelin %50’si iade edilebilecektir.

02 Ağustos 2018 tarihinden sonra yapılan iptal talepleriniz yine otel anlaşmamız gereği iade edilemeyecektir. 

Yeni Kayıt